Bir ürünün başlangıçtan itibaren, tedavülden kalkana kadar geçirdiği tüm süreçlerde, ürüne eli değen herkesin sorumluluk alması gerektiği bir ürün yönetimi için gereken tüm açık, doğru ve geçerli gereksinimleri CM2 sayesinde öğrenmiş olduk.

Bu ürün yönetiminin kurumsal anlamda nasıl başarılacağını, geleneksel yöntemlerden farklı olarak, basitleştirilmiş ama bir o kadar da mükemmelleştirilmiş bir modelse sunulduğunu gördük. Hem şirketimiz, hem de ülkemiz adına sürekli iyileşme anlamında bize çok şeyler kattı.

Algılarla yaşadığımız bu günümüz şartlarında kültürel olarak sabitleşmiş negatif algıları yılmamız için büyük bir araç olan CM2 sayesinde, proje takvimlerimize uygun, müşteri memnuniyetimizi en yüksekte tutacak ve ürünlerimizin güvenilirliğini ve kalite seviyesini yukarılara taşıyacak yöntemleri konfigürasyon yönetimi esaslarımızdan başlayacak şekilde şirketimizin sahip olduğu tüm çekirdek iş süreçlerinde temel bir iş yapış şekli olarak benimsemek için seferber olduk.

Bize bu kapsamda yol gösterici oldukları ve farkında olmadığımız mükemmel bir yaklaşımın kapılarını açtıkları için Sempro’ya çok teşekkür ederiz.