"Anaçizgi nedir, ne değildir? Kapalı Devre Değişiklik Yönetim Sistemi neden elzemdir ve hayat kurtarır? İşimizde tanık olduğumuz katastrofik hatalar aslında en başından nasıl kolay ve etkin şekilde önlenebilir? Bu ve yüzlerce kat fazlası için eğitimler hayati önemde… Sektörünüzü ve nelerle boğuştuğunuzu iyi bilen, “aynı damlardan düşmüş” gerçek profesyonellerden bu bilgi birikimini edinmek ise paha biçilemez…

İçinizdeki  muhafazakar şüphecinin, “bu sistem şu koşulda çalışamaz ama!?” dediği her an, CM2’nun o koşul ve vaka için çok önceden kurgulanmış çözümüyle, yıllardır gelişip evrilerek mükemmelleşmiş sisteme bir kez daha hayran olmanız işten bile değil.

Ray Wozny’nin eğlenceli ve şaşırtıcı sunumuyla  başlayıp, öğrendiğinizden emin olmadan bırakmayan *Semiha Yaşar hocamızın dolu dolu bilgi akıttığı harika eğitimiyle sonlandırdığım süreç, profesyonel hayatımın en katma değerli  anlarıydı.

Dikkat! Gerekli bağlantıları zihninizde kurabilip, öğrendiklerinizi farkındalığın ötesine taşıyarak içselleştirdiğinizde, kendinizi  kişisel yaşamınızı anaçizgilendirirken bulabilirsiniz!

*İyi ki…​ "