KURUMSAL

  SEMPRO DANIŞMANLIK, MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VE TEMSİLCİLİK LTD. ŞTİ. 

 

Biz Kimiz

Sempro, 2015 yılında Makina Y. Mühendisi Semiha Yaşar tarafından, kurumların ürün yaşam döngüsü yönetimi ve dijital dönüşümlerini destekleyici eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek ve süreç mükemmelliğine ulaşmalarına destek olmak amacıyla kurulmuştur.

2015’ten bugüne değişen ve gelişen deneyim ve yöntemlerimizle, iş birliği yaptığımız şirketlerin stratejik plandan iş süreçlerine kadar olan kurumsal dönüşümlerini destekliyoruz. Paydaşlarımızın hatalardan kaynaklı kayıplarını azaltarak kaynaklarını verimli kullanmalarını sağlıyor ve rekabet güçlerini artırıyoruz.

Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle ürün ve servisleri olan paydaşlarımızın dijital dönüşüm projelerinde yer alarak, teknoloji, insan ve süreçlerindeki yapılanmayı ve değişimi destekliyoruz.

 

Vizyonumuz

Vizyonumuz; sağladığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile, ürün ve servis sağlayan kurumların süreçlerle ve uygulanabilir teknolojilerle çalışmalarını destekleyen ve bu alanda tercih edilen paydaş olmaktır.


Misyonumuz

SEMPRO kurumsal işbirlikleri yaparak, paydaşlarının değişim ve gelişimine katkıda bulunur. Paydaşlarının süreçlerinin standartlaşmasını ve şirketlerdeki kayıpların en aza indirilmesini sağlar.