KURUMSAL

  SEMPRO DANIŞMANLIK, MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VE TEMSİLCİLİK LTD. ŞTİ. 

 

Biz Kimiz?

Sempro, 2015 yılında Makina Y. Mühendisi Semiha Yaşar tarafından, kurumların dijital dönüşümü için gerekli altyapıyı geliştirmeye yönelik kurumsal işbirlikleri oluşturmak için kurulmuştur. Sempro, kurumların süreç mükemmelliğine ulaşmalarına ve dijital dönüşümleri için gerekli altyapının oluşturulmasına destek olmaktadır.

2015’ten bugüne değişen ve gelişen deneyim ve yöntemlerimizle, iş birliği yaptığımız şirketlerin kurumsal dönüşümlerini destekleyerek, beklentilerinin gerçekleşmesine ve rekabet üstünlüğü sağlamalarına yardımcı oluyoruz.

Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle ürün ve servisleri olan paydaşlarımızın dijital dönüşüm projelerinde yer alarak, teknoloji, insan ve süreçlerindeki yapılanmayı ve değişimi destekliyoruz. Paydaşlarımızın kaynaklarını verimli kullanmalarını sağlayarak rekabet güçlerini arttırıyoruz.

 

Vizyonumuz

Vizyonumuz; sağladığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile, ürün ve servis sağlayan kurumların süreçlerle ve uygulanabilir teknolojilerle çalışmalarını destekleyen ve bu alanda tercih edilen paydaş olmaktır.


Misyonumuz

SEMPRO kurumsal işbirlikleri yaparak, paydaşlarının değişim ve gelişimine katkıda bulunur. Paydaşlarının süreçlerinin standartlaşmasını ve şirketlerdeki kayıpların en aza indirilmesini sağlar.