CES İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri Yönetimi ‘Yöneticiler için CM2 Metodu’ Eğitimini tamamladı.

03.07.2020
CES İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri Yönetimi ‘Yöneticiler için CM2 Metodu’ Eğitimini tamamladı. Bu eğitim ile, firma yönetimi, süreç iyileştirme projelerinde IPE / CM2 modelinin nasıl yararlı olabileceği konusunda bilgi aldılar ve CM2 Modelinin ‘ürün yaşam döngüsü’ süreçlerindeki çözümlerini öğrendiler.

C.E.S. Mühendislik A.Ş. ile Yalın Yönetim İçin Şirket Anahattı Oluşturma Danışmanlık Hizmeti kapsamında üçüncü toplantımızı gerçekleştirdik.

01.07.2020
C.E.S. Mühendislik A.Ş. ile Yalın Yönetim İçin Şirket Anahattı Oluşturma Danışmanlık Hizmeti kapsamında üçüncü toplantımızı gerçekleştirdik. İlk iki toplantıda şirketin kurumsal kimliği ve mühendislik süreçleri hakkında genel bir çalışma yapılırken, üçüncü buluşmada ürün konfigürasyon yönetimi süreci üzerine odaklanılarak bu süreç hakkında detaylı bir çalışma yapıldı.   

BASE Studio, Barok Savunma, Günsel ve Grup Otomasyon firmalarından katılımcılarımız çevrimiçi CM2-02 eğitimi ile CM2 yolculuklarına devam ediyorlar.

22.06.2020
03-05 Haziran tarihlerinde CM2 metodunun ilk basamağı CM2-01 ile eğitimlerine başlayan BASE Studio, Barok Savunma, Günsel ve Grup Otomasyon firmalarından katılımcılarımız CM2-02 ile CM2 yolculuklarına devam ediyorlar. CM2-01 ve CM2-02 eğitimlerini tamamlayan katılımcılarımız, CM2 anahattı ve içinde barındırdığı bütün ürün-veri bağlantılarının, ürünün dijital ikizini oluşturduğunu öğrenecek ve anahat kavramını uygulamalı çalışmalar ile pekiştirerek bu kurs ile CM2 yolculuklarının ilk iki aşamasını tamamlamış olacaklar.

Base Studio'dan katılımcılar ile çevrimiçi CM2-01 ve CM2-02 eğitimlerini tamamladık.

18.06.2020
Base Studio'dan katılımcılarla çevrimiçi CM2-01 ve CM2-02 eğitimlerini tamamladık. CM2 eğitim serisinin ilk iki adımında katılımcılar; CM2'nin, bir ürünün, sistemin veya hizmetin konfigürasyonunun, yaşam döngüsü süresince kullanılabilecek kapsamlı bir metodoloji sağladığını öğrendiler.

Canlı ve Etkileşimli Eğitimler CM2-01 ile devam ediyor.

03.06.2020
Konfigürasyon yönetimini gereksinim yönetiminin temeli olarak kabul eden ve ürün yaşam döngüsü yönetim süreçlerini geliştirerek, düzeltici faaliyetleri en aza indirmeyi hedefleyen CM2 metodunun ilk basamağı CM2-01 eğitimimiz Base Studio, Barok Savunma, DowAksa, Günsel, Grup Otomasyon firmalarından katılımcılarımız ile bugün başladı. Katılımcılarımız CM2 yolculuklarına 22-23-24 Haziran tarihlerinde CM2-02 ile devam edecekler. Eğitmenimiz Semiha Yaşar.

Daha Fazla Göster