Tamamlamış olduğumuz CM2-05 ve CM2-06 eğitimleri ile Türkiye’deki "CM2-C Yeterlilik (Comprehensive)” seviyesine erişen kişilerin sayısının 81’e ulaştığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

06.07.2021
Bu eğitimleri tamamlayan katılımcılarımız, şirketlerinde CM2 metodolojisini başarılı bir şekilde ve hangi yöntemlerle, nasıl uygulayacaklarını öğrendiler.Kendilerine başarılar dileriz.

BTB ArGe, Forte ArGe, Proted, Selvi Teknoloji firmalarından katılımcılarımız ile Sistem Mühendisliğinin Temelleri eğitimimizi tamamladık.

28.06.2021
Katılımcılarımız bu eğitim ile; ürünlerinin paydaş ihtiyaçlarını belirleyip sistem gereksinimlerini oluşturmayı, sistem mimarisini belirlemeyi, gereksinimlerini, tasarımlarını ve ürünlerini sistem gereksinimlerine göre doğrulamayı ve geçerli kılmayı uygulamalı olarak, sunumlar ve örneklerle öğrendiler.

CM2-03 “Değişiklik Yönetiminin Temelleri” ve CM2-04 “CM2 Değişiklik Süreci” eğitimlerimizi tamamladık.

21.06.2021
Katılımcılarımız bu eğitimde, CM2 metodunun, tanımlı roller ve objeler ile, hızlı ve etkili bir şekilde yönetilen kapalı döngü değişiklik yönetimi sürecini öğrendiler. Katılımcılarımız, kurumlarında halihazırda uygulanmakta olan süreçleri, CM2 süreçleri ile karşılaştırarak, kendi süreçlerindeki gelişime açık noktaları ve CM2’nun bu süreçleri ne yönde iyileştirebileceğini belirlediler.

Dinamik, öğrenmeye istekli ve uygulamadaki sıkıntılarını bilen bir ekiple “Proje Yönetimi Teorisi ve Pratik Bir Perspektif” eğitimimizi başarı ile tamamladık.

04.06.2021
Bu eğitimde, proje yönetim disiplininin teorik temellerini atarken, gerçek hayatta projelerde karşılaştığımız proje yönetim sorunlarına pratik çözümler ve bakış açıları geliştirebildik.

Anova ArGe, Havelsan, Nurol Teknoloji, Nüve, Onur Mühendislik, TAI firmalarından katılımcılarımızla CM2-01 ve CM2-02 eğitimlerini tamamladık.

31.05.2021
9 modülden oluşan CM2 sertifikasyon eğitimlerinin ilk iki adımında katılımcılar; CM2'nin, bir ürünün, sistemin veya hizmetin konfigürasyonunun yaşam döngüsü süresince kullanılabilecek kapsamlı bir metodoloji sağladığını öğrendiler.

Daha Fazla Göster